Plecaki Karrimor

W swojej kolekcji posiadamy bogatą ofertę solidnych plecaków Karrimora. Zależnie od tego, czy potrzebujesz plecak trekkingowy, wspinaczkowy, plecak miejski, narciarski, czy też rowerowy mamy przygotowaną dla Ciebie szczególną ofertę. Zdecydowanie stawiamy na jakość, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie nowość – plecaki ultralekkie. Poniżej znajdziesz kategorie plecaków. Zachęcamy do korzystania!

Nazwy producentów i marki produktów należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie możliwość błędów edytorskich. Prezentowana oferta nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych, a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone i prawnie chronione.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867 moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.